•  
  •  
  •  
  •  
  •  

Aktuality

Z-BOX v našej obci

 17.03.2022

Na základe spolupráce medzi spoločnosťou Packeta Slovakia s.r.o. s Obcou Číčov bol v našej obci osadený nový Z-BOX. Konkrétne ide o samoobslužné výdajné a podacie miesto, ktoré určite rozšíri služby na výber a odoslanie zásielok, eventuálne tovaru v našej obci. Z- Box sa nachádza pri budove obecného úradu . Z-Box je napájaný solárnymi panelmi bez potreby napojenia na elektrinu a funguje 24 hodín denne a 7 dní v týždni. Výdaj zásielky, platba za zásielku funguje cez mobilnú aplikáciu Packeta, ktorú je potrebné si stiahnuť a nainštalovať do Vášho mobilného telefónu. Služba Z-BOX-u je rýchla, jednoduchá, bezkontaktná, bez čakania na kuriéra alebo čakania v radoch na pošte.

Zároveň k tejto informácií pripájame aj webový odkaz na stránku spoločnosti Packeta Slovakia s.r.o. ( https://www.packeta.sk/zbox ), kde sa dozviete viac o fungovaní Z-BOXu a hlavne o mobilnej aplikácií k jeho otvoreniu.

Prostredníctvo Z-BOXu si môžete dať doručiť tovar napríklad aj z nasledovných e-shopov:

https://hwww.alza.sk
https://www.mall.sk/
https://www.alensa.sk/
https://www.pilulka.sk/
https://www.zoot.sk/
https://www.notino.sk/
https://www.astratex.sk/
https://www.donoci.com/
https://www.mixit.sk/
https://www.4home.sk/

Úradné hodiny

Pondelok: 08:00 - 12:30 13:00 - 17:00
Utorok: nestránkový deň
Streda: 08:00 - 12:30 13:00 - 16:00
Štvrtok: nestránkový deň
Piatok: 07:30 - 12:00 12:30 - 14:00

Fotogaléria


3D virtuálna prehliadka

Kalendár


Všetky práva vyhradené.

Rozširovanie článkov a fotografií uverejnených na tejto web stránke, vrátane ich akejkoľvek časti, v tlačenej alebo v elektornickej forme, v maďarskom, slovenskom alebo v akomkoľvek inom jazyku je možné len s predchádzajúcim písomným súhlasom starostu obce Číčov.