•  
  •  
  •  
  •  
  •  

Aktuality

Sumarizácia výsledkov - 4. Číčovský beh

 20.06.2017

4 km
Férfiak - muži 15-20 
Holczhei Dávid 2001 Bešeňov 18:01
Božaky Adrián 2004 Trávnik 18:04
Soós Levente 2003 Gabčíkovo 32:09
Fülöp István 2001 Gabčíkovo 35:09
Férfiak - muži 21-39 
Nemoda Zsolt 1980 Tata 16:06
Nagy Fernando 1983 Čierny Brod 16:08
Majar Dárius 1986 Tvrdošovce 16:45
Albert László 1989 Dunajská Streda 16:56
Petőcz Máté 1987 Győrszentiván 17:33
Képesi József 1990 Gabčíkovo 18:43
Végh Csaba 1981 Vydrany 19:04
Molnár Gábor 1980 Komárno 19:49
Károlyi László 1984 Číčov 20:44
Pásztor Tamás 1983 Číčov 21:15
Domonkos Alexander 1988 Dolný Štál 22:30
Pintér Krisztián 1982 Győr 22:54
Ábraham Štefan 1986 Topoľníky 24:18
Válek Iván 1977 Zemianska Olča 24:25
Méhes Dávid 1990 Gabčíkovo 32:06
Férfiak - muži 40-49 
Klučka Ferenc 1971 Iža 15:55
Szabó Vince 1976 Sokolce 17:10
Gacsal Ladislav 1977 Komárno 19:24
Kurcsik János 1975 Číčov 19:26
Tóth István 1972 Sokolce 20:37
Jančovič Luboš 1975 Bratislava 21:07
Férfiak - muži 50-59 
Licskó Csaba 1966 Oroszlány 18:18
Horváth Sándor 1960 Tardos 20:18
Végh Ervin 1967 Brestovec 20:40
Zakál Sándor 1960 Klížska Nemá 25:29
Férfiak - muži 60+
Molnár László 1956 Veľký Meder 18:18
Koren Pál 1953 Budapest 18:49
Józsa Gyula 1948 Veľký Meder 20:30
Lamatsch János 1949 Tatabánya 21:47
László Árpád 1941 Dolný Štál 26:53
Mészáros János 1943 Tata 31:32
Barcs István  1943 Tatabánya 39:33
Farkas Pál 1943 Tatabánya
Fakli Tibor 1947 Tatabánya
Nők - ženy 15-20
Klučka Vivien 1999 Iža 16:21
Bödők Lili Napsugár 2005 Číčov 17:54
Tóth Tímea 1999 Sokolce 19:33
Rosková Zora 2003 Tvrdošovce 22:16
Csicsó Virág 2000 Komárno 22:64
Válek Vivien 2004 Zemianska Olča 24:15
Szabó Csilla 2001 Bodzianske Lúky 26:23
Németh Emese 2002 Číčov 32:06
Jančovič Laura 2007 Vrakúň 32:08
Jančovič Linda 2011 Vrakúň 33:45
Nők - ženy 21-39
Jurčová Syilvia 1981 Šamorín 20:00
Földesová Réka 1989 Číčov 22:01
Bognár Krisztina 1979 Vrakúň 22:31
Gyurcsi Emese 1987 Győr 22:37
Záhorská Alexandra 1992 Číčov 22:40
Szakál Nikoletta 1981 Gabčíkovo 23:07
Nyesó Dóra 1993 Trhová Hradská 23:57
Bartalosová Florencia 1992 Trhová Hradská 25:42
Szabó Éva 1991 Dunajská Streda 26:02
Seres Szilvi 1981 Biatorbágy 26:22
Somogyi Márta 1989 Trstená na Ostrove 27:16
Nők - ženy 40-49
Sőregi Ági 1977 Győrszentiván 17:08
Sándor Éva 1969 Ňárad 19:45
Szakál Zsuzsanna 1968 Oroszlány 19:45
Király Zsuzsa 1970 Gabčíkovo 20:02
Tóth Ágota 1977 Sokolce 21:00
Siposová Eva 1972 Tvrdošovce 22:22
Molnár Zsuzsanna 1970 Győr 23:55
Zakál Simon Edina 1974 Klížska Nemá 24:20
Magyarics Szilvia 1976 Trávnik 25:06
Bödők Enikő 1974 Číčov 26:52
Nők - ženy 50-59
Petőczné Krétay Edit 1961 Győr 19:38
Herendi Anikó 1964 Tatabánya 19:39
Chmelovics Zsuzsa 1960 Tardos 21:05
Dobó Kata 1961 Budaörs 22:02
Hámori Ica 1959 Tardos 29:50
Herczig Jánosné 1961 Nyúl 35:09
Csekő Julianna 1959 Esztergom
Nők - ženy 60+
Gyurkovics Erika 1955 Michal na Ostrove 20:07
Paulikné Ibolya 1953 Tatabánya 27:10
Balogh Valéria 1954 Tatabánya 27:50
Szaladós Mária 1952 Tardos 29:50
Puskás Erzsébet 1950 Tatabánya 29:50
Csorba Györgyné Kati 1943 Tatabánya 30:10
Koza Erzsébet 1951 Tatabánya 30:10
Benoist Erzsébet 1942 Tatabánya 31:49
Schmidt Jánosné 1942 Tatabánya 31:49
Bognár Etelka 1956 Vrakúň 33:46
Törzsök Mária 1955 Komárom 43:10
Barcs Istvánné 1946 Tatabánya
Farkasné J. Erzsébet 1950 Tatabánya
Paulik Anna 1950 Sárbereki
10 km
Férfiak - mužy 15-20 
Szabó Dominik 1998 Číčov 44:00
Szabó Michael 1997 Komárno 52:25
Férfiak - muži 21-39 
Takács Dávid 1979 Győr 38:35
Képesi Attila 1993 Gabčíkovo 39:04
Hodossy Péter 1978 Ohrady 41:11
Papp Ferenc 1985 Horné Saliby 41:30
Morovics Tamás 1978 Matúškovo 44:16
Ágh Péter 1978 Topoľníky 49:18
Griecs Róbert 1984 Komárno 49:36
Pinkova Mihály 1982 Győr 51:45
Misák Bela 1978 Komárno 54:56
Klánik István 1996 Číčov
Férfiak - muži 40-49 
Bohuš Štefan 1973 Dunajská Streda 42:30
Seprényi Ferenc 1972 Tatabánya 44:18
Madarász Gábor 1972 Čiližská Radvaň 44:28
Király Mátyás 1969 Gabčíkovo 45:33
Ibos Csaba 1973 Komárom 45:39
Nagy István 1977 Úny 46:08
Koczkás Péter 1976 Zlatná na Ostrove 48:06
Bödők Károly 1973 Číčov 48:13
Takács Vilmos 1977 Sokolce 49:46
Kocsis István 1969 Gödöllő 52:34
Puha Zoltán 1969 Komárno 53:44
Soóky Gergely 1972 Sokolce 56:42
Férfiak - muži 50-59 
Tücsök Róbert 1966 Moča 42:22
Zsélyi Zoltán 1965 Kolárovo 45:51
Novák József 1959 Öttevény 52:06
Sipos Ladislav 1967 Tvrdošovce 55:06
Mészáros Péter 1966 Šamorín 56:10
Vida Zoltán 1966 Budapest 1:02:17
Szőke Lajos 1961 Tatabánya 1:16:12
Férfiak - muži 60+
Alasztics Gyula 1950 Győr 44:24
Laza László 1954 Budapest 46:17
Fülöp József 1951 Dunabogdány 47:15
Simon Sándor 1947 Žilina 49:48
Nagy Zoltán 1954 Úny 52:20
Varga László 1949 Budapest 1:01:27
Herczig János 1957 Nyúl 1:06:51
Acélvári Gyula 1945 Budapest 1:20:28
Schlegl István 1953 Tatabánya 1:21:16
Kenyér Imre 1933 Budapest 1:29:29
Nők - ženy 15-20
Körtvélyfáy Luca 1997 Tatabánya 48:03
Nők - ženy 21-39
Szabó Iveta 1978 Bodzianske Lúky 51:58
Kún Meton Martina 1983 Gabčíkovo 52:37
Heringh Veronika 1978 Ohrady 54:46
Herczig Veronika 1980 Győr 1:02:20
Herczig Melinda 1982 Nyúl 1:02:39
Szabó Mónika 1985 Baloň 1:06:42
Ravasz Eszter 1986 Bodza 1:13:01
Nők - ženy 40-49
Patus Éva 1970 Komárno 49:30
Nagyová Iveta 1969 Levice 58:41
Bohušová Monika 1974 Dunajská Streda 59:18
Rozsaová Silvia 1969 Topoľníky 1:00:35
Zsélyi Katalin 1968 Kolárovo 1:03:25
Nők - ženy 50-59
Szabóová Dana 1962 Komárno 52:25
Orosz Katalin 1959 Budapest 55:08
Bakos Judit  1959 Budapest 57:11
Czepányné Júlia 1963 Budaörs 1:01:35
Papné Marika 1959 Tata 1:02:08
Laky Helga 1966 Tatabánya 1:16:12
Kovalik Rita 1965 Tata 1:20:28
Nők - ženy 60+
Szász Mária 1952 Tatabánya 54:50
Nagy Irén Etelka 1956 Úny 56:27
Tóthí Margó 1951 Erdőkertes 1:14:05
Sipos István Lászlóné 1951 Tatabánya 1:18:28
Laky Antalné 1940 Tatabánya 1:21:46

1 2 3 4 5 6

Úradné hodiny

Pondelok: 08:00 - 12:30 13:00 - 17:00
Utorok: nestránkový deň
Streda: 08:00 - 12:30 13:00 - 16:00
Štvrtok: nestránkový deň
Piatok: 07:30 - 12:00 12:30 - 14:00

Fotogaléria

Kalendár


Všetky práva vyhradené.

Rozširovanie článkov a fotografií uverejnených na tejto web stránke, vrátane ich akejkoľvek časti, v tlačenej alebo v elektornickej forme, v maďarskom, slovenskom alebo v akomkoľvek inom jazyku je možné len s predchádzajúcim písomným súhlasom starostu obce Číčov.