•  
  •  
  •  
  •  
  •  

Aktuality

Výsledky - 4. Číčovský beh

 19.06.2017

Óvoda – Materská škola
1.  Leskó Lilike Oroszlány
2. Jančovič Linda Vrakúň - Nyékvárkony
3. Rausch Filip Bešeňov – Besenyő
Alapiskola alsó tagozat – lányok
Základná škola 1. stupeň – dievčatá
1.  Klučka Dominika Iža – Izsa 7:19
2. Bulajcsík Csenge Iža – Izsa 7:36
3. Németh Regina Číčov – Csicsó 7:41
Alapiskola alsó tagozat – fiúk
Základná škola 1. stupeň – chlapci
1.  Gacsal Barnabáš Komárno – Komárom 7:10
2. Tóth Dávid Sokolce – Lakszakállas 7:12
3. Libai Palkó Klížska Nemá – Kolozsnéma 7:17
Alapiskola felső tagozat – lányok
Základná škola 2. stupeň – dievčatá
1.  Krekáčová Evelyn Číčov – Csicsó 13:00
2. Mažárová Milada Tvrdošovce – Tardoskedd 13:38
3. Harendarčikova Paulina Tvrdošovce – Tardoskedd 13:39
Alapiskola felső tagozat – fiúk
Základná škola 2. stupeň – chlapci
1.  Kiss Erik Číčov – Csicsó 11:19
2. Földes Péter Číčov – Csicsó 12:09
3. Jassa Ádám Číčov – Csicsó 12:10
4 km
A kategória – férfiak 15-20 éves korig
Kategória A – muži 15-20 rokov
1.  Holczhei David Bešeňov – Besenyő 18:01
2. Božaky Adrián Trávnik – Füss 18:04
3. Soós Levente Gabčíkovo – Bős 32:09
B kategória – férfiak 21-39 éves korig
Kategória B – muži 21-39 rokov
1.  Nemoda Zsolt Tata 16:06
2. Nagy Fernando Čierny Brod – Feketenyék 16:08
3. Majar Dárius Tvrdošovce – Tardoskedd 16:45
C kategória – férfiak 40-49 éves korig
Kategória C – muži 40-49 rokov
1.  Klučka Ferenc Iža – Izsa 15:55
2. Szabó Vince Sokolce – Lakszakállas 17:10
3. Gacsal Ladislav Komárno – Komárom 19:24
D kategória – férfiak 50-59 éves korig
Kategória D – muži 50-59 rokov
1.  Licskó Csaba Oroszlány 18:18
2. Horváth Sándor Tardos 20:18
3. Végh Ervin Brestovec – Szilas 20:40
E kategória – férfiak 60 év felett
Kategória E – muži nad 60 rokov
1.  Molnár László Veľký Meder – Nagymegyer 18:18
2. Koren Pál Budapest 18:49
3. Józsa Gyula Veľký Meder – Nagymegyer 20:30
F kategória – nők 15-20 éves korig
Kategória F – ženy 15-20 rokov
1.  Klučka Vivien Iža – Izsa 16:21
2. Bödők Lili Napsugár Číčov – Csicsó 17:54
3. Tóth Tímea Sokolce – Lakszakállas 19:33
G kategória – nők 21-39 éves korig
Kategória G – ženy 21-39 rokov
1.  Jurčová Silvia Šamorín – Somorja 20:00
2. Földesová Réka Číčov – Csicsó 22:01
3. Bognár Krisztina Vrakúň – Nyékvárkony 22:31
H kategória – nők 40-49 éves korig
Kategória H – ženy 40-49 rokov
1.  Sőregi Ági Győrszentiván 17:08
2. Sándor Éva Ňárad – Nyárad 19:45
2. Szakály Zsuzsanna Oroszlány 19:45
3. Király Zsuzsa Gabčíkovo – Bős 20:02
I kategória – nők 50-59 éves korig
Kategória I – ženy 50-59 rokov
1.  Petőczné Krétay Edit Győr  19:38
2. Herendi Anikó Tatabánya 19:39
3. Chmelovics Zsuzsa Tardos 21:05
J kategória – nők 60 év felett
Kategória J – ženy nad 60 rokov
1.  Gyurkovics Erika Michal na Ostrove – Mihályfa 20:07
2. Paulikné Ibolya Tatabánya 27:10
3. Balogh Valéria Tatabánya 27:50
10 km
A kategória – férfiak 15-20 éves korig
Kategória A – muži 15-20 rokov
1.  Szabó Dominik Číčov – Csicsó 44:00
2. Szabó Michael Komárno – Komárom 52:25
3.
B kategória – férfiak 21-39 éves korig
Kategória B – muži 21-39 rokov
1.  Takács Dávid Győr  38:35
2. Képesi Attila Gabčíkovo – Bős 39:04
3. Hodossy Péter Ohrady – Csallóközkürt 41:11
C kategória – férfiak 40-49 éves korig
Kategória C – muži 40-49 rokov
1.  Bohuš Štefan Dunajská Streda – Dunaszerdahely 42:30
2. Seprényi Ferenc Tatabánya 44:18
3. Madarász Gábor Čiližská Radvaň – Csilizradvány 44:28
D kategória – férfiak 50-59 éves korig
Kategória D – muži 50-59 rokov
1.  Tücsök Róbert Moča – Dunamocs 42:22
2. Zsélyi Zoltán Kolárovo – Gúta 45:51
3. Novák József Öttevény 52:06
E kategória – férfiak 60 év felett
Kategória E – muži nad 60 rokov
1.  Alasztics Gyula Győr  44:24
2. Laza László Budapest 46:17
3. Fülöp József Dunabogdány 47:15
F kategória – nők 15-20 éves korig
Kategória F – ženy 15-20 rokov
1.  Körtvélyfáy Luca Tatabánya 48:03
2.
3.
G kategória – nők 21-39 éves korig
Kategória G – ženy 21-39 rokov
1.  Szabó Iveta Bodzianske Lúky 51:58
2. Kún Meton Martina Gabčíkovo – Bős 52:37
3. Heringh Veronika Ohrady – Csallóközkürt 54:46
H kategória – nők 40-49 éves korig
Kategória H – ženy 40-49 rokov
1.  Patus Éva Komárno – Komárom 49:30
2. Nagyová Iveta Levice – Léva 58:41
3. Bohušová Monika Dunajská Streda – Dunaszerdahely 59:18
I kategória – nők 50-59 éves korig
Kategória I – ženy 50-59 rokov
1.  Szabóová Dana Komárno – Komárom 52:25
2. Orosz Katalin Budapest 55:08
3. Bakos Judit Budapest 57:11
J kategória – nők 60 év felett
Kategória J – ženy nad 60 rokov
1.  Szász Mária Tatabánya 54:50
2. Nagy Irén Etelka Úny 56:27
3. Tóthí Margó Erdőkertes 1:14:05

1 2 3 4 5 6

Úradné hodiny

Pondelok: 08:00 - 12:30 13:00 - 17:00
Utorok: nestránkový deň
Streda: 08:00 - 12:30 13:00 - 16:00
Štvrtok: nestránkový deň
Piatok: 07:30 - 12:00 12:30 - 14:00

Fotogaléria

Kalendár


Všetky práva vyhradené.

Rozširovanie článkov a fotografií uverejnených na tejto web stránke, vrátane ich akejkoľvek časti, v tlačenej alebo v elektornickej forme, v maďarskom, slovenskom alebo v akomkoľvek inom jazyku je možné len s predchádzajúcim písomným súhlasom starostu obce Číčov.